ZÁPAS
31.12.23 | finále | Sanhui Shin | Duckhee Lee | 6-3, 6-4 | M15 Yanagawa | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sanhui Shin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sanhui Shin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sanhui Shin | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sanhui Shin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sanhui Shin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sanhui Shin | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sanhui Shin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sanhui Shin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sanhui Shin | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sanhui Shin vs. Duckhee Lee - Vzájemné zápasy
31.12.23 | finále | Sanhui Shin | Duckhee Lee | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Yanagawa | tvrdý |
Sanhui Shin form & Duckhee Lee form
Sanhui Shin - poslední zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kashiwa - tvrdý | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Ray Ho | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Ryotaro Matsumura | 6-74, 7-66, 6-72 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Duckhee Lee | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Jay Dylan Hara Friend | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Hayato Matsuoka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
23.12.23 semifinále | vs. Taisei Ichikawa | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Kazuma Kawachi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. David Agung Susanto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
03.09.23 semifinále | vs. Kasidit Samrej | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
03.09.23 finále | vs. Justin Barki | 6-4, 4-6, - Sanhui Shin - skreč | detail zápasu | |
03.09.23 čtvrtfinále | vs. Ajeet Rai | 6-76, 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Duckhee Lee - poslední zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 6-76, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Xin Gao | Xin Gao - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |