ZÁPAS
21.09.17 | 2. kolo | Sam Barry | Alexander Knight | 6-2, 7-65 | Canada F8 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Sam Barry | Alexander Knight | |
1. podání % | 53/69 (77%) | 44/64 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/53 (75%) | 36/44 (82%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/64 (36%) | 20/69 (29%) |
Vyhrané body celkem | 72/133 (54%) | 61/133 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 9 | 9 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
11.12.96, 27 Let
11.12.96, 27 Let
Sam Barry vs. Alexander Knight - Vzájemné zápasy
21.09.17 | 2. kolo | Sam Barry | Alexander Knight | 6-2, 7-65 | detail zápasu | Canada F8 | tvrdý I. |
Sam Barry form & Alexander Knight form
Sam Barry - poslední zápasy
USA F17 - tvrdý | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Emil Reinberg | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
USA F15 - tvrdý | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Tommy Paul | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Trent Bryde | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
USA F13 - tvrdý | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Loughborough Challenger - tvrdý I. | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Evans | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Daniel Evans | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Isaac Stoute | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Portugal F8 - antuka | ||||
20.04.18 čtvrtfinále | vs. Miliaan Niesten | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.18 2. kolo | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
28.01.18 kvalifik. | vs. Gerard Granollers | - | detail zápasu | |
27.01.18 2. kolo kval. | vs. Edward Bourchier | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. James Frawley | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.18 1. kolo kval. | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.17 kvalifik. | vs. Liam Caruana | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Alex Lawson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Lucas Miedler | 2-5, - Sam Barry - skreč | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
13.10.17 semifinále | vs. Max Purcell | 7-66, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.17 čtvrtfinále | vs. Yunseong Chung | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.17 2. kolo | vs. Karunuday Singh | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.17 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
04.10.17 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
04.10.17 čtvrtfinále | vs. Riccardo Balzerani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Congsup Congcar | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Canada F8 - tvrdý I. | ||||
24.09.17 finále | vs. Samuel Monette | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.09.17 semifinále | vs. Harrison Adams | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.17 čtvrtfinále | vs. Alejandro Tabilo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.17 2. kolo | vs. Alexander Knight | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
20.09.17 1. kolo | vs. Winston Lin | 2-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu |
Alexander Knight - poslední zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Ryan Shane | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Maciej Smola | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Justin Butsch | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 0-2, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Yeudy Villar | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Karl Poling | 1-5, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Alec Adamson | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.19 2. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 6-1, 4-1, Alejandro Mendoza - skreč | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Adam El Mihdawy | 6-4, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Ricardo David Mayagoitia | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Zandrix Acob | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Trey Hilderbrand | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Orlando - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Sebastian Murillo | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Hashimoto | 6-74, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Zapata Ramirez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Rowland Phillips | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
USA F28 - tvrdý | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Julian Bradley | 4-6, 1-4, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Guillermo Alejandro Arrambide Herrera | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
USA F27 - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Chang | 3-6, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
Canada F7 - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Takuto Niki | 4-6, 6-75 | detail zápasu |