ZÁPAS
19.06.18 | 1. kolo | Or Ram-Harel | Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | Israel F10 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Or Ram-Harel | Yankel Zemel | |
1. podání % | 35/47 (74%) | 24/45 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/35 (83%) | 15/24 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/45 (44%) | 10/47 (21%) |
Vyhrané body celkem | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Yankel Zemel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Or Ram-Harel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Yankel Zemel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Or Ram-Harel | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Yankel Zemel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Or Ram-Harel | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Yankel Zemel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Or Ram-Harel | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yankel Zemel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Yankel Zemel | |
1-1 | Yankel Zemel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Or Ram-Harel | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Or Ram-Harel | 2-2 | |
Or Ram-Harel | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Yankel Zemel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Or Ram-Harel | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Yankel Zemel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
26.08.98, 25 Let
26.08.98, 25 Let
Or Ram-Harel vs. Yankel Zemel - Vzájemné zápasy
17.10.18 | 1. kolo | Yankel Zemel | Or Ram-Harel | 7-5, 2-0, Yankel Zemel - skreč | detail zápasu | Israel F14 | tvrdý |
19.06.18 | 1. kolo | Or Ram-Harel | Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Israel F10 | tvrdý |
Or Ram-Harel form & Yankel Zemel form
Or Ram-Harel - poslední zápasy
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
26.01.19 semifinále | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.19 čtvrtfinále | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
08.11.18 čtvrtfinále | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
23.06.18 finále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.18 semifinále | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.18 čtvrtfinále | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
15.06.18 semifinále | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.18 čtvrtfinále | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu |
Yankel Zemel - poslední zápasy
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Raz Haviv | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kfar - tvrdý | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-2, - Yankel Zemel - skreč | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Niv Zuckerman | 6-75, 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Yoni Bidny | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Alfredo Perez | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Colin Markes | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Raymond Sarmiento | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Michael Zheng | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. John Mcnally | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Victor Lilov | 1-6, 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Luis Faria | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.21 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Raphael Lambling | 4-6, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Liborio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.06.21 čtvrtfinále | vs. Alexis Musialek | 6-75, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.21 2. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.21 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Reese Stalder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 3-0, Evangelos Kypriotis - skreč | detail zápasu |