ZÁPAS
19.05.14 | 1. kolo | Nikola Milojevic | Mirza Basic | 6-2, 5-7, 6-4 | Dusseldorf | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nikola Milojevic | Mirza Basic | |
1. podání % | 50/93 (54%) | 64/103 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/50 (72%) | 38/64 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/43 (35%) | 13/39 (33%) |
Vyhrané break-bally | 8/14 (57%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané body z returnu | 52/103 (50%) | 42/93 (45%) |
Vyhrané body celkem | 103/196 (53%) | 93/196 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esa | 7 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nikola Milojevic vs. Mirza Basic - Vzájemné zápasy
05.10.18 | semifinále | Nikola Milojevic | Mirza Basic | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | Almaty Challenger | tvrdý |
20.09.16 | 1. kolo | Mirza Basic | Nikola Milojevic | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | Izmir Challenger | tvrdý |
19.05.14 | 1. kolo | Nikola Milojevic | Mirza Basic | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Dusseldorf | antuka |
Nikola Milojevic form & Mirza Basic form
Nikola Milojevic - poslední zápasy
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.24 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.24 kvalifik. | vs. Jannik Maute | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Zelimir Rudan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Markus Molder | 5-7, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 6-72, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Tomasz Berkieta | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 0-5, - Nikola Milojevic - skreč | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sodan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Dayne Kelly | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Kriish Tyagi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Mirza Basic - poslední zápasy
M15 Split - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Alen Bill | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
20.04.24 semifinále | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Sean Hess | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 7-611, 7-5 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Marino Jakic | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Jakub Nicod | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Jakub Nicod | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | detail zápasu |