ZÁPAS
22.08.23 | 1. kolo | Nicolas Zanellato | Elmar Ejupovic | 3-6, 6-4, 6-2 | Augsburg Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nicolas Zanellato | Elmar Ejupovic | |
1. podání % | 70/88 (80%) | 56/80 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 49/70 (70%) | 37/56 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/18 (28%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/80 (41%) | 34/88 (39%) |
Vyhrané body celkem | 87/168 (52%) | 81/168 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 3 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nicolas Zanellato | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nicolas Zanellato | 3-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
Nicolas Zanellato | 0-0 | |
0-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nicolas Zanellato | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 6-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
Nicolas Zanellato | 0-0 | |
1-0 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nicolas Zanellato vs. Elmar Ejupovic - Vzájemné zápasy
22.08.23 | 1. kolo | Nicolas Zanellato | Elmar Ejupovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Augsburg Challenger | antuka |
Nicolas Zanellato form & Elmar Ejupovic form
Nicolas Zanellato - poslední zápasy
Concepcion Challenger - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Johannes Ingildsen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 3-2, Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 6-4, Alex Barrena - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 7-63, 5-1, Leonardo Aboian - skreč | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-74, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mateus Alves | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Brandon Perez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Juan Estevez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Noah Schachter | 7-65, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcos Lee Chan Baratau | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Elmar Ejupovic - poslední zápasy
Acapulco Challenger - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Andres Delgadillo | 6-0, 7-68 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Diego Bustamante | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |