ZÁPAS
14.03.21 | 1. kolo kval. | Nathan Seateun | Egor Matvievici | 6-2, 6-0 | M25 La | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Moldavsko
14.02.97, 27 Let
10 443 $
14.02.97, 27 Let
10 443 $
Nathan Seateun vs. Egor Matvievici - Vzájemné zápasy
14.03.21 | 1. kolo kval. | Nathan Seateun | Egor Matvievici | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M25 La | antuka |
Nathan Seateun form & Egor Matvievici form
Nathan Seateun - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-73, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Toufik Sahtali | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Aymeric Bourne | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aljaz Kirbis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Alexandar Balj | 3-0, Alexandar Balj - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Connor Richardson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Gabriel Ghetu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Filippo Moroni | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Timo Legout | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Maxime Dubouch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Roland Stuurman | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yamaan Bushnaq | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Egor Matvievici - poslední zápasy
M15 Telde - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Paul Werren | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Yunes Talavar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Amirreza Armioun | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Moen Mohammadi | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Luis Guth | 6-75, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Shadi Kallel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Christiaan Van Rooyen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Damian Alexandru Cucu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 2-6 | detail zápasu |