ZÁPAS
28.10.21 | 2. kolo | Menelaos Efstathiou | Lucas Krainer | 6-3, 5-7, 6-4 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Menelaos Efstathiou | Lucas Krainer | |
1. podání % | 52/82 (63%) | 80/104 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/52 (79%) | 49/80 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/30 (57%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané break-bally | 4/13 (31%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 42/104 (40%) | 24/82 (29%) |
Vyhrané body celkem | 100/186 (54%) | 86/186 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Menelaos Efstathiou | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Menelaos Efstathiou | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lucas Krainer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Menelaos Efstathiou | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Lucas Krainer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Menelaos Efstathiou | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Menelaos Efstathiou | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lucas Krainer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Menelaos Efstathiou | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Lucas Krainer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Menelaos Efstathiou | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Lucas Krainer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Menelaos Efstathiou | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Lucas Krainer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Menelaos Efstathiou | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Lucas Krainer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Menelaos Efstathiou | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Lucas Krainer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
5-7 |
3 | ||
Menelaos Efstathiou | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
1-0 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Menelaos Efstathiou | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Lucas Krainer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Menelaos Efstathiou | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Menelaos Efstathiou | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Menelaos Efstathiou | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Menelaos Efstathiou vs. Lucas Krainer - Vzájemné zápasy
28.10.21 | 2. kolo | Menelaos Efstathiou | Lucas Krainer | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Menelaos Efstathiou form & Lucas Krainer form
Menelaos Efstathiou - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Ammar Elamin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Hugo Pierre | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. James Beaven | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Aurel Ciocanu | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 4-6, 4-2, Arthur Van Der Kooij - skreč | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Constantinos Koshis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-77, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 6-78, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 4-6, 6-3, 3-0, Egor Agafonov - skreč | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Alex Degabriele | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 2-6, 6-73 | detail zápasu |
Lucas Krainer - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 2-3, - Lucas Krainer - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Sergey Fomin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.01.23 semifinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.23 čtvrtfinále | vs. Amr Elsayed | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Mohamad Gomaa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.22 semifinále | vs. Jakub Mensik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Ilia Simakin | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.22 semifinále | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.22 čtvrtfinále | vs. Terence Atmane | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 5-6, - Lucas Krainer - skreč | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 3-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-0, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-74 | detail zápasu |