ZÁPAS
07.08.20 | 1. kolo | Matej Vocel | Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-3 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Matej Vocel | 0-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-1 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Matej Vocel | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-1 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matej Vocel | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Matej Vocel | 4-3 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-3 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Matej Vocel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-0 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Matej Vocel | 1-1 | |
0-0, 15-15 | ||
2-1 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matej Vocel | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
4-1 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Matej Vocel | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Matej Vocel | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Matej Vocel vs. Jaroslav Pospisil - Vzájemné zápasy
07.08.20 | 1. kolo | Matej Vocel | Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Matej Vocel form & Jaroslav Pospisil form
Matej Vocel - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Vadym Ursu | 3-6, - Matej Vocel - skreč | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 7-66, 7-64 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Noah Schachter | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Christos Glavas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.24 2. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | - | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Pierre Delage | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mat Epee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Nagel | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Raphael Vaksmann | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 3-6, 7-63, 3-10 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 7-61, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Mashari Nawaf | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Michal Lusovsky | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Ruslan Serazhetdinov | 6-3, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tiago Boschmans | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Karl Friberg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Vitalii Hnidets | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-3, 5-7, 0-2, - Matej Vocel - skreč | detail zápasu |
Jaroslav Pospisil - poslední zápasy
Prostejov Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - skreč | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 kvalifik. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |