ZÁPAS
01.10.18 | 1. kolo kval. | Laurin Aerne | Gian Gruenig | 6-4, 6-2 | Germany F14 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Švajčiarsko
18.01.99, 25 Let
18.01.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
02.03.00, 24 Let
02.03.00, 24 Let
Laurin Aerne vs. Gian Gruenig - Vzájemné zápasy
01.10.18 | 1. kolo kval. | Laurin Aerne | Gian Gruenig | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Germany F14 | tvrdý I. |
Laurin Aerne form & Gian Gruenig form
Laurin Aerne - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Younes Jenkins | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 2-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 1-6, 7-63, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matthieu Chambonniere | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Mischa Lanz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Neuhaus | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. John Sperle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 6-4, 0-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Felix Einig | 4-6, 7-61, 7-10 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 7-5, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Bern - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Constantin Frantzen | 6-3, 6-71, 10-12 | detail zápasu |
Gian Gruenig - poslední zápasy
M25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Facundo Yunis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sierre - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Florent Bax | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Max Ginefri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ginefri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Raphael Baltensperger | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 7-5, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F5 - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Sonny Curik | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Switzerland F1 - koberec | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-72, 6-0, 6-76 | detail zápasu | |
Switzerland F4 - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Jari Hanhimaki | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Gabriel Currlin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F3 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Maxence Beauge | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Switzerland F4 - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 2-6 | detail zápasu |