ZÁPAS
09.06.23 | čtvrtfinále | Jea Moon Lee | Geun Jun Kim | 6-0, 6-1 | M25 Daegu | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jea Moon Lee | Geun Jun Kim | |
1. podání % | 24/38 (63%) | 32/48 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/24 (71%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/48 (63%) | 11/38 (29%) |
Vyhrané body celkem | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
27.07.01, 22 Let
27.07.01, 22 Let
Jea Moon Lee vs. Geun Jun Kim - Vzájemné zápasy
09.06.23 | čtvrtfinále | Jea Moon Lee | Geun Jun Kim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M25 Daegu | tvrdý |
01.09.22 | 2. kolo | Geun Jun Kim | Jea Moon Lee | 6-4, 3-4, Geun Jun Kim - skreč | detail zápasu | M15 Daegu | tvrdý |
Jea Moon Lee form & Geun Jun Kim form
Jea Moon Lee - poslední zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Paul Jubb | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Yi Zhou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Tianhui Zhang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yi Zhou | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daiki Yoshimura | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Takuya Kumasaka | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sheng Tang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Michael Agwi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anthony Susanto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 0-1, - Jea Moon Lee - skreč | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Yamato Sueoka | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
16.07.23 finále | vs. Taisei Ichikawa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Kasidit Samrej | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 4-1, Hikaru Shiraishi - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-76, 6-73 | detail zápasu |
Geun Jun Kim - poslední zápasy
M25 Changwon - tvrdý | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 4-6, 3-2, Ajeet Rai - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Woohyuk Chang | 6-76, Woohyuk Chang - skreč | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 4-3, Kuan Yu Chen - skreč | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Hyeong Don Kim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Jea Moon Lee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Duckhee Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 3-4, Jea Moon Lee - skreč | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Ko Suzuki | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Takuto Niki | 6-2, 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Issei Okamura | 7-64, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Tanapatt Nirundorn | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 7-65, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Marcel Kamrowski | 5-7, 6-2, 10-1 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pruchya Isarow | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ti Chen | 6-4, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 5-7, 0-2, - Geun Jun Kim - skreč | detail zápasu |