ZÁPAS
23.08.10 | 1. kolo | Illya Marchenko | Andreas Beck | 6-74, 6-3, 6-3 | New Haven | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Illya Marchenko | Andreas Beck | |
1. podání % | 55/86 (64%) | 53/104 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/55 (73%) | 33/53 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/31 (55%) | 25/51 (49%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 46/104 (44%) | 29/86 (34%) |
Vyhrané body celkem | 103/190 (54%) | 87/190 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 9 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Illya Marchenko vs. Andreas Beck - Vzájemné zápasy
23.08.10 | 1. kolo | Illya Marchenko | Andreas Beck | 6-74, 6-3, 6-3 | detail zápasu | New Haven | tvrdý |
Illya Marchenko form & Andreas Beck form
Illya Marchenko - poslední zápasy
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
12.04.24 čtvrtfinále | vs. James Duckworth | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.24 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Cem Ilkel | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Brandon Holt | 7-63, 6-74, 7-61 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-60, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 7-63, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Dennis Novak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Billy Harris | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Adam Walton | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Andreas Beck - poslední zápasy
France F18 - tvrdý I. | ||||
16.09.16 čtvrtfinále | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.16 2. kolo | vs. Hugo Daubias | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.16 1. kolo | vs. Dimitar Grabul | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Alphen Challenger - antuka | ||||
04.09.16 1. kolo kval. | vs. Amadatus Admiraal | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.16 2. kolo kval. | vs. Alexander Lazov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
21.08.16 semifinále | vs. Yannick Hanfmann | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
19.08.16 čtvrtfinále | vs. Johannes Haerteis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.16 2. kolo | vs. Jean-Marc Werner | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.16 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
12.07.16 1. kolo | vs. Laslo Djere | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Thomaz Bellucci | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. Peter Torebko | 7-64, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Netherlands F2 - antuka | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
17.06.16 čtvrtfinále | vs. Steve Darcis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.06.16 2. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.06.16 1. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.16 kvalifik. | vs. Cristian Garin | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Daniel Glancy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
06.06.16 kvalifik. | vs. Edoardo Eremin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.16 2. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.16 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Furth Challenger - antuka | ||||
29.05.16 1. kolo kval. | vs. Hugo Nys | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.16 2. kolo kval. | vs. Dennis Novak | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.16 kvalifik. | vs. Yann Marti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.16 1. kolo kval. | vs. Ivan Nedelko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Yannik Reuter | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.05.16 2. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 7-67, 6-74, 7-63 | detail zápasu | |
07.05.16 1. kolo kval. | vs. Hans Podlipnik-Castillo | 6-3, 6-2 | detail zápasu |