ZÁPAS
16.08.22 | kvalifik. | Horst Rieder | Antoine Walch | 6-3, 6-1 | M15 Ueberlingen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
14.04.97, 27 Let
14.04.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.10.93, 30 Let
11 872 $
29.10.93, 30 Let
11 872 $
Horst Rieder vs. Antoine Walch - Vzájemné zápasy
16.08.22 | kvalifik. | Horst Rieder | Antoine Walch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Ueberlingen | antuka |
Horst Rieder form & Antoine Walch form
Horst Rieder - poslední zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Alessio Zanotti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Radu David Turcanu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Leopold Zima | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Caslano - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Pietro Schiavetti | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Davide Ferrarolli | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Antoine Walch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Marco Jaeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Niccolo Ciavarella | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Tommaso Parpajola | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Simone Vaccari | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Federico Salomone | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Mark Havlicek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Benedek Szombathelyi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Danylo Veremeychuk | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Oleksiy Kalynyuk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Piraino | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Zhibul | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Dominique Graf | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 4-6, 0-4, - Horst Rieder - skreč | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Michael Paty | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Di Nocera | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Antoine Walch - poslední zápasy
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Stefan Cooper | 6-73, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Nagel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mae Malige | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mat Epee | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ids Waterbolk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-65, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-79, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Phil Exner | 6-2, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Veigy - koberec | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Thomas Memisoglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Florent Casays | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-75, 4-6 | detail zápasu |