ZÁPAS
20.08.23 | 1. kolo kval. | Giacomo Revelli | Ivan Perez Martin | 6-0, 6-0 | M25 Santander | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
23.01.02, 22 Let
23.01.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
29.11.04, 19 Let
29.11.04, 19 Let
Giacomo Revelli vs. Ivan Perez Martin - Vzájemné zápasy
30.08.23 | 1. kolo | Giacomo Revelli | Ivan Perez Martin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M25 Oviedo | antuka |
20.08.23 | 1. kolo kval. | Giacomo Revelli | Ivan Perez Martin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M25 Santander | antuka |
Giacomo Revelli form & Ivan Perez Martin form
Giacomo Revelli - poslední zápasy
M15 Madrid - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Dominic Ducariu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Dmytro Shirokyi | 6-0, 4-0, Dmytro Shirokyi - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Vardan Manukyan | 4-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 3-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-62, 3-0, Oscar Jose Gutierrez - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Matteo Lavizzari | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Iannis Miletich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Zarlenga | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ivan Perez Martin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Javier Molino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 3-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Nicolas Herrero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Iannis Miletich | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Jaime Caldes | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Ivan Perez Martin - poslední zápasy
M15 Sanxenxo - tvrdý | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Luke Sorensen | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Martin Klizan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Julio Cesar Porras | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ander Tarrio Ponte | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Roberto Chacon Huertas | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Roberto Chacon Huertas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Artem Alekseychuk | 4-6, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mats Bredschneijder | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Martinez Garzon | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Giacomo Revelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Potenza | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Pablo Masjuan Ginel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Jorge Mendieta | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 4-2, Daniel Lara Salmeron - skreč | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 0-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Andre Rodeia | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 3-6, 1-6 | detail zápasu |