Španielsko
24.10.01, 22 Let
24.10.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Luis Gomar Monio vs. Conner Huertas Del Pino - Vzájemné zápasy
25.02.19 | kvalifik. | Conner Huertas Del Pino | Luis Gomar Monio | 7-63, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Luis Gomar Monio form & Conner Huertas Del Pino form
Luis Gomar Monio - poslední zápasy
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Tiago Torres | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Jordi Walder | 1-6, 7-61, 6-10 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.19 kvalifik. | vs. Tomislav Jotovski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shamael Chaudhry | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Fabian Marozsan | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.02.19 kvalifik. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.19 2. kolo | vs. Nik Razborsek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.19 1. kolo | vs. Edris Fetisleam | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.19 2. kolo | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.19 1. kolo | vs. Duje Kekez | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Simon Freund | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Dejan Katic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.19 kvalifik. | vs. Ivan Sabanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.19 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-2, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Burak Bilgin | 6-2, 2-0, Burak Bilgin - skreč | detail zápasu | |
Spain F30 - antuka | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Anas Fattar | 0-6, 0-5, - Luis Gomar Monio - skreč | detail zápasu | |
Spain F18 - antuka | ||||
08.07.18 kvalifik. | vs. Boris Arias | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F14 - antuka | ||||
03.06.18 kvalifik. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Portugal F3 - tvrdý | ||||
07.03.18 1. kolo kval. | vs. Loic Perret | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.18 kvalifik. | vs. Johan Nikles | 6-2, 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Conner Huertas Del Pino - poslední zápasy
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 0-4, - Conner Huertas Del Pino - skreč | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - skreč | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Justin Roberts | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Jose Gandini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |