ZÁPAS
14.01.22 | 1. kolo | Ben Patael | Cedric Stanke | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ben Patael | Cedric Stanke | |
1. podání % | 20/38 (53%) | 29/53 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/20 (85%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/18 (61%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/53 (57%) | 10/38 (26%) |
Vyhrané body celkem | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ben Patael | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Cedric Stanke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ben Patael | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Cedric Stanke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ben Patael | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Cedric Stanke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ben Patael | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Cedric Stanke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ben Patael | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Cedric Stanke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ben Patael | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Cedric Stanke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ben Patael | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Cedric Stanke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ben Patael | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
02.10.98, 25 Let
02.10.98, 25 Let
Ben Patael vs. Cedric Stanke - Vzájemné zápasy
14.01.22 | 1. kolo | Ben Patael | Cedric Stanke | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Ben Patael form & Cedric Stanke form
Ben Patael - poslední zápasy
M15 Raanana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Amit Vales | 7-5, 2-6, - Ben Patael - skreč | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Ofek Shimanov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Joshua Luck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Jonathan Baron | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 1-6, 3-4, - Ben Patael - skreč | detail zápasu | |
M25 Indore - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Yunseok Jang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Shivank Bhatnagar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-3, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Alastair Gray | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
14.08.22 finále | vs. Kazuma Kawachi | 7-62, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.22 semifinále | vs. Orel Kimhi | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Joshua Paris | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Maceo Simpson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kfar - tvrdý | ||||
06.08.22 finále | vs. Sahar Simon | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.22 semifinále | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.22 čtvrtfinále | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-71, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.22 2. kolo | vs. Preston Brown | Preston Brown - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Filipe Grebentsov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
24.07.22 finále | vs. Rio Noguchi | 2-6, 6-75 | detail zápasu |
Cedric Stanke - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 4-6, 7-67, 7-10 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-4, 6-78, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Nour Fathalla | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aryan Lakshmanan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Andriy Poritskyy | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Oleg Kolninov | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Rudy Quan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Carbone | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 0-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Lorusso | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Glomb | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jules Melot | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Litvinov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. George Gregoriou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Michael Bassem Sobhy | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 5-7, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 4-6, 0-3, - Cedric Stanke - skreč | detail zápasu |