ZÁPAS
04.11.20 | 1. kolo | Andre Begemann/Julian Lenz | Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | 6-4, 6-3 | Eckental Challenger | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Andre Begemann/Julian Lenz | Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | |
1. podání % | 34/54 (63%) | 32/53 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/34 (76%) | 21/32 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 24/53 (45%) | 18/54 (33%) |
Vyhrané body celkem | 60/107 (56%) | 47/107 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 7 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andre Begemann/Julian Lenz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-0 | Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andre Begemann/Julian Lenz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Andre Begemann/Julian Lenz | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andre Begemann/Julian Lenz | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andre Begemann/Julian Lenz | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andre Begemann/Julian Lenz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Andre Begemann/Julian Lenz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-2 | Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andre Begemann/Julian Lenz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andre Begemann/Julian Lenz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Nemecko
12.07.84, 39 Let
12.07.84, 39 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
23.05.85, 38 Let
187 cm
84 kg
2001
Hraje pravou rukou
23.05.85, 38 Let
187 cm
84 kg
2001
Hraje pravou rukou
Nemecko
17.02.93, 31 Let
17.02.93, 31 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
07.08.97, 26 Let
07.08.97, 26 Let
Andre Begemann/Julian Lenz vs. Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin - Vzájemné zápasy
04.11.20 | 1. kolo | Andre Begemann/Julian Lenz | Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Eckental Challenger | koberec |
Andre Begemann form & Teimuraz Gabashvili form
Andre Begemann/Julian Lenz - poslední zápasy
Eckental Challenger - koberec | ||||
05.11.20 čtvrtfinále | vs. Lloyd Glasspool/Alex Lawson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Romain Arneodo/Hugo Nys | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Sander Arends/David Pel | 6-74, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Roberto Marcora/Stefano Travaglia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
19.07.19 semifinále | vs. Harri Heliovaara/Emil Ruusuvuori | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
18.07.19 čtvrtfinále | vs. Scott Griekspoor/Tim Van Rijthoven | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Hunter Johnson/Yates Johnson | 6-74, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Nathaniel Lammons/Antonio Sancic | 3-6, 6-73 | detail zápasu |
Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin - poslední zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Evan King/Hunter Reese | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Andre Begemann/Julian Lenz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
26.03.18 čtvrtfinále | vs. Adrian Andrzejczuk/Jose Fco. Vidal Azorin | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.18 1. kolo | vs. Benjamin Lock/Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
12.03.18 semifinále | vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
12.03.18 1. kolo | vs. Timofey Skatov/Alexey Zakharov | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
12.03.18 finále | vs. Alexander Pavlioutchenkov/Evgenii Tiurnev | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
12.03.18 čtvrtfinále | vs. Sergey Betov/Yaraslav Shyla | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu |