Alexey Vatutin vs. Vlad Victor Cornea 17.10.2020

Alexey Vatutin vs. Vlad Victor Cornea 17.10.2020 - Istanbul Challenger - porovnání

ZÁPAS

17.10.201. kolo kval.Alexey Vatutin Vlad Victor Cornea 6-3, 6-2 Turkey Istanbul Challenger tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Alexey VatutinVlad Victor Cornea
1. podání %21/40 (53%)30/52 (58%)
Vyhrané body z 1.podání18/21 (86%)19/30 (63%)
Vyhrané body z 2.podání14/19 (74%)8/22 (36%)
Vyhrané break-bally4/8 (50%)1/1 (100%)
Vyhrané body z returnu25/52 (48%)8/40 (20%)
Vyhrané body celkem57/92 (62%)35/92 (38%)
Dvojchyby14
Esa03

STATISTIKY ZÁPASU

1
Alexey Vatutin Alexey Vatutin podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
1-0Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Alexey Vatutin Alexey Vatutin podáva2-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
2-1Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Alexey Vatutin Alexey Vatutin podáva2-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-2Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Alexey Vatutin Alexey Vatutin podáva4-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
5-2Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Alexey Vatutin Alexey Vatutin podáva5-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-3
2
0-0Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Alexey Vatutin Alexey Vatutin podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
2-0Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Alexey Vatutin Alexey Vatutin podáva2-1
0-0, 15-0, 40-0
3-1Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Alexey Vatutin Alexey Vatutin podáva4-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
5-1Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A
Alexey Vatutin Alexey Vatutin podáva5-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-2

Alexey Vatutin
Rusko
27.10.92, 28 Let




252
218
429 379 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
24.09.93, 27 Let




899
14
48 601 $
Vlad Victor Cornea
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Alexey Vatutin vs. Vlad Victor Cornea - Vzájemné zápasy

17.10.201. kolo kval.Alexey VatutinVlad Victor Cornea6-3, 6-2 detail zápasuTurkey Istanbul Challenger tvrdý
11.05.151. koloAlexey VatutinVlad Victor Cornea6-3, 6-3 detail zápasuRomania Romania F2 antuka

Alexey Vatutin - poslední zápasy

Portugal Maia Challenger - antuka
03.12.20
2. kolo
vs. Carlos Taberner6-76, 3-6 prohradetail zápasu
01.12.20
1. kolo
vs. Constant Lestienne6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Ortisei Challenger - tvrdý I.
18.11.20
1. kolo
vs. Evgeny Karlovskiy1-6, 3-6 prohradetail zápasu
15.11.20
kvalifik.
vs. Johannes Haerteis3-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
14.11.20
1. kolo kval.
vs. Matteo Arnaldi6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
07.11.20
1. kolo kval.
vs. Mats Rosenkranz6-4, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Eckental Challenger - koberec
02.11.20
1. kolo
vs. Evgeny Donskoy1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey Istanbul Challenger - tvrdý
20.10.20
1. kolo
vs. Nino Serdarusic6-4, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
18.10.20
kvalifik.
vs. Tristan Lamasine6-2, 6-73, 2-6 prohradetail zápasu
17.10.20
1. kolo kval.
vs. Vlad Victor Cornea6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Russia St. Petersburg - tvrdý I.
10.10.20
1. kolo kval.
vs. Jeff Wolf6-4, 1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Parma Challenger - antuka
03.10.20
1. kolo kval.
vs. Tomas Machac0-6, 2-6 prohradetail zápasu
France Paris - antuka
21.09.20
1. kolo kval.
vs. Sebastian Ofner6-4, 5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Prague II - antuka
22.08.20
1. kolo
vs. Jonas Forejtek4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Prague Challenger - antuka
15.08.20
1. kolo
vs. Mats Moraing7-5, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
All Lower - antuka
28.08.20
1. kolo
vs. Michael Geerts5-7, 1-6 prohradetail zápasu
27.08.20
1. kolo
vs. Elmar Ejupovic6-4, 6-2 výhradetail zápasu
26.08.20
1. kolo
vs. Robin Stanek7-5, 6-2 výhradetail zápasu
25.08.20
1. kolo
vs. Quentin Folliot6-2, 6-1 výhradetail zápasu
24.08.20
1. kolo
vs. Flemming Peters6-3, 6-1 výhradetail zápasu
07.08.20
1. kolo
vs. Oscar Otte5-7, 6-73 prohradetail zápasu
06.08.20
1. kolo
vs. Alexander Mannapov6-4, 6-3 výhradetail zápasu
05.08.20
1. kolo
vs. Marvin Netuschil6-3, 5-2 výhradetail zápasu
04.08.20
1. kolo
vs. Matias Zukas6-1, 6-2 výhradetail zápasu
31.07.20
1. kolo
vs. Louis Wessels6-2, 6-3 výhradetail zápasu
30.07.20
1. kolo
vs. Luc Fomba6-2, 6-2 výhradetail zápasu
29.07.20
1. kolo
vs. Paul Valsecchi6-3, 6-2 výhradetail zápasu
28.07.20
1. kolo
vs. Philipp Kohlschreiber6-3, 6-3 výhradetail zápasu
27.07.20
1. kolo
vs. Tobias Simon7-64, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
France Marseille - tvrdý I.
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Norbert Gombos1-2, - Alexey Vatutin - skrečprohradetail zápasu

Vlad Victor Cornea - poslední zápasy

Turkey Istanbul Challenger - tvrdý
17.10.20
1. kolo kval.
vs. Alexey Vatutin3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Romania Sibiu Challenger - antuka
22.09.20
1. kolo
vs. Orlando Luz1-6, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
Romania M15 Bucharest - antuka
09.09.20
1. kolo
vs. Dan Added3-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.09.20
kvalifik.
vs. Valentin Vanta7-5, 2-6, 10-8 výhradetail zápasu
07.09.20
2. kolo kval.
vs. Vlad Stoica6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Nicolas Bruna4-6, 6-4, 7-10 prohradetail zápasu
Romania Sibiu Challenger - antuka
16.09.19
1. kolo
vs. Alex Molcan1-6, 6-75 prohradetail zápasu
Turkey Istanbul Challenger - tvrdý
10.09.19
2. kolo
vs. Nicola Kuhn2-6, 4-6 prohradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Kirill Saplin6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Romania M25 Pitesti - antuka
13.08.19
kvalifik.
vs. Bogdan Pavel2-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Italy M25 Casinalbo - antuka
10.07.19
1. kolo
vs. Gijs Brouwer3-6, 6-75 prohradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Riccardo Di Nocera6-4, 6-4 výhradetail zápasu
08.07.19
kvalifik.
vs. Francesco Bessire6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium M25+H Arlon - antuka
26.06.19
1. kolo
vs. Nick Hardt3-6, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
25.06.19
kvalifik.
vs. Boris Fassbender6-3, 6-2 výhradetail zápasu
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Raphael Calzi7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Poland Poznan Challenger - antuka
03.06.19
kvalifik.
vs. Andrea Vavassori4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Romania M25+H Bacau - antuka
29.05.19
1. kolo
vs. Alejandro Tabilo5-7, 1-6 prohradetail zápasu
28.05.19
kvalifik.
vs. Razvan Marius Codescu6-2, 6-2 výhradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Ioan Luca Vidan6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Romania M15 Bucharest - antuka
22.05.19
1. kolo
vs. Alexandru Vasile Manole4-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.05.19
kvalifik.
vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu5-1, Mihnea Lorin Stefan Turcu - skrečvýhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Robert Damian Savin6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
18.05.19
semifinále
vs. Dimitar Kuzmanov2-6, 1-6 prohradetail zápasu
17.05.19
čtvrtfinále
vs. Vladimir Korolev6-4, 6-4 výhradetail zápasu
16.05.19
2. kolo
vs. Denys Klok6-4, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
15.05.19
1. kolo
vs. Manfred Fellin6-2, 6-1 výhradetail zápasu
14.05.19
kvalifik.
vs. Mert Alkaya6-0, 6-2 výhradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Rishabdev Raman6-0, 6-2 výhradetail zápasu
<