ZÁPAS
25.01.21 | 2. kolo kval. | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | Benedikt Emesz | 6-1, 6-3 | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
05.12.01, 22 Let
05.12.01, 22 Let
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen vs. Benedikt Emesz - Vzájemné zápasy
25.01.21 | 2. kolo kval. | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | Benedikt Emesz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen form & Benedikt Emesz form
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - poslední zápasy
San Miguel - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bragado - antuka | ||||
07.04.24 finále | vs. Bautista Vilicich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.24 semifinále | vs. Lautaro Midon | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Maximo Zeitune | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Facundo Mena | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Alexander Stater | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-72, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 1-6, 6-4, 2-4, - Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Paz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 6-79 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-1, 5-1, Matias Franco Descotte - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Juan Estevez | 7-66, 6-0 | detail zápasu |
Benedikt Emesz - poslední zápasy
M25 Austin - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Siem Woldeab | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Brown | 6-72, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Axel Nefve | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Matteo Fondriest | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Olle Wallin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Hank Trondson | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Jake Trondson | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Alexander Petrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Innsbruck - antuka | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-711, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.22 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-4, 1-0, Viacheslav Bielinskyi - skreč | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Timofey Stepanov | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-3, 6-3 | detail zápasu |