ZÁPAS
08.04.17 | semifinále | Nathaly Kurata | Gabriela Ce | 6-1, 6-2 | Sao Jose | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nathaly Kurata | Gabriela Ce | |
1. podání % | 40/50 (80%) | 35/42 (83%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/40 (65%) | 14/35 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/10 (70%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/42 (60%) | 17/50 (34%) |
Vyhrané body celkem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nathaly Kurata vs. Gabriela Ce - Vzájemné zápasy
30.07.17 | finále | Nathaly Kurata | Gabriela Ce | 7-67, 6-4 | detail zápasu | Campos Do | tvrdý |
08.04.17 | semifinále | Nathaly Kurata | Gabriela Ce | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Sao Jose | antuka |
26.07.16 | 1. kolo | Gabriela Ce | Nathaly Kurata | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | Campos Do | tvrdý |
21.07.14 | čtvrtfinále | Gabriela Ce | Nathaly Kurata | 6-3, 7-66 | detail zápasu | Campos Do | tvrdý |
07.04.14 | semifinále | Gabriela Ce | Nathaly Kurata | 6-73, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Sao Jose | antuka |
24.03.14 | 2. kolo | Gabriela Ce | Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Ribeirao Preto | antuka |
04.11.13 | semifinále | Gabriela Ce | Nathaly Kurata | 6-2, 6-78, 6-1 | detail zápasu | Sao Jose | antuka |
30.04.12 | 2. kolo | Gabriela Ce | Nathaly Kurata | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Sao Jose | antuka |
06.06.11 | čtvrtfinále | Nathaly Kurata | Gabriela Ce | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Santos | antuka |
Nathaly Kurata form & Gabriela Ce form
Nathaly Kurata - poslední zápasy
W15 Curitiba - antuka | ||||
04.12.21 semifinále | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Aparecida - antuka | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Rio - antuka | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Raquel Martini | 7-66, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Fernanda Astete | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
09.02.20 semifinále | vs. Ingrid Martins | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Michiru Furuya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Eduarda Piai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Maya Pitts | 6-0, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Guillermina Naya | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Heydi Doldan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Cucuta - antuka | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Barbara Gatica | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Gabriela Ce - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Zala Bizjak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Florianopolis - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | detail zápasu |