ZÁPAS
05.11.19 | kvalifik. | Nathaly Kurata | Solana Sierra | 3-6, 7-5, 11-9 | W60 Colina | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nathaly Kurata | Solana Sierra | |
1. podání % | 65/90 (72%) | 49/84 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/65 (52%) | 23/49 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/25 (28%) | 14/35 (40%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 47/84 (56%) | 49/90 (54%) |
Vyhrané body celkem | 88/174 (51%) | 86/174 (49%) |
Dvojchyby | 6 | 9 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Nathaly Kurata | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Solana Sierra | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nathaly Kurata | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Solana Sierra | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nathaly Kurata | 3-5 | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Solana Sierra | |
Nathaly Kurata | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Solana Sierra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nathaly Kurata | 0-3 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-3 | Solana Sierra | |
0-0 | ||
Nathaly Kurata | 2-3 | |
2-4 | Solana Sierra | |
Nathaly Kurata | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Nathaly Kurata | 4-5 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Solana Sierra | |
0-0, 30-0 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Solana Sierra | |
0-0 | ||
11-9 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nathaly Kurata vs. Solana Sierra - Vzájemné zápasy
05.11.19 | kvalifik. | Nathaly Kurata | Solana Sierra | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | W60 Colina | antuka |
Nathaly Kurata form & Solana Sierra form
Nathaly Kurata - poslední zápasy
W15 Curitiba - antuka | ||||
04.12.21 semifinále | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Aparecida - antuka | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Rio - antuka | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Raquel Martini | 7-66, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Fernanda Astete | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
09.02.20 semifinále | vs. Ingrid Martins | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Michiru Furuya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Eduarda Piai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Maya Pitts | 6-0, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Guillermina Naya | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Heydi Doldan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Cucuta - antuka | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Barbara Gatica | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Solana Sierra - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Xinyu Gao | 7-64, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 3. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sara Daavettila | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
15.02.24 čtvrtfinále | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Carol Zhao | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Haley Giavara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Alice Rame | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Daniela Seguel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Michela Castro Zunino | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Selena Janicijevic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Laura Pigossi | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 6-3 | detail zápasu |