ZÁPAS
17.10.17 | 1. kolo | Myrtille Georges | Fiona Ferro | 5-7, 6-3, 6-3 | Joue Les | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Myrtille Georges | Fiona Ferro | |
1. podání % | 65/105 (62%) | 61/105 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/65 (63%) | 32/61 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/40 (43%) | 18/44 (41%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 55/105 (52%) | 47/105 (45%) |
Vyhrané body celkem | 113/210 (54%) | 97/210 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Myrtille Georges vs. Fiona Ferro - Vzájemné zápasy
15.07.20 | 1. kolo | Fiona Ferro | Myrtille Georges | 6-0, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
17.10.17 | 1. kolo | Myrtille Georges | Fiona Ferro | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Joue Les | tvrdý I. |
24.02.16 | 2. kolo | Myrtille Georges | Fiona Ferro | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
Myrtille Georges form & Fiona Ferro form
Myrtille Georges - poslední zápasy
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.20 kvalifik. | vs. Christina Mchale | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Pauline Parmentier | 6-0, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Harmony Tan | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-75, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Jamilah Snells | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ana Bogdan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Ana Bogdan | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Lou Brouleau | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Mylene Halemai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Emma Raducanu | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Gabriella Taylor | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Katharine Fahey | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Fiona Ferro - poslední zápasy
Madrid - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
14.04.24 kvalifik. | vs. Timea Babos | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | detail zápasu |