ZÁPAS
26.06.17 | 1. kolo kval. | Mallaurie Noel | Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | Perigueux | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
15.10.98, 25 Let
12 440 $
15.10.98, 25 Let
12 440 $
Mallaurie Noel vs. Emma Mazzoni - Vzájemné zápasy
26.06.17 | 1. kolo kval. | Mallaurie Noel | Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Perigueux | antuka |
Mallaurie Noel form & Emma Mazzoni form
Mallaurie Noel - poslední zápasy
W50+H Calvi - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Daavettila | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Grace Min | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Stefani Webb | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Lincer | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Alice Tubello | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Margot Yerolymos | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Jade Bornay | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Camille Moga | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-5, - Mallaurie Noel - skreč | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Joana Baptista | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Rebeka Stolmar | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu |
Emma Mazzoni - poslední zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Luna Dinoto Fernandez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Kolie Allen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anna Frey | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leila Fabbri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Tara Malik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eva Alvarez Sande | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Kate Fakih | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 0-6, 2-6 | detail zápasu |