Taliansko
05.02.98, 26 Let
05.02.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Sofia Ragona vs. Laura Heinrichs - Vzájemné zápasy
30.03.15 | kvalifik. | Laura Heinrichs | Sofia Ragona | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Sofia Ragona form & Laura Heinrichs form
Sofia Ragona - poslední zápasy
Biella - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Mariotto | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Matilda Gelao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
29.01.18 kvalifik. | vs. Nagisa Morimoto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Trashchenko | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Vinciane Remy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Anne Schaefer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Franziska Koenig | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.17 kvalifik. | vs. Laura Masic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Catherine Shulman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Ziyu Wang | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Snehal Mane | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Alberta Brianti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Francesca Palmigiano | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.03.15 kvalifik. | vs. Laura Heinrichs | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.15 2. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.15 2. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
07.07.14 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tinajo - tvrdý | ||||
10.02.14 kvalifik. | vs. Ksenija Sharifova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tinajo - tvrdý | ||||
03.02.14 1. kolo kval. | vs. Laura Roig Tortajada | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Laura Heinrichs - poslední zápasy
Rotterdam - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Jonna Schroeder | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-71, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Annelou Nab | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
26.03.18 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
23.03.18 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Mia Eklund | 7-64, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Maria Jespersen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Lisa Sabino | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Sara Cvorovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Carla Girbau Romero | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Jelena Simic | 2-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Romy Koelzer | 0-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
14.07.17 čtvrtfinále | vs. Melanie Klaffner | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
13.07.17 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.17 1. kolo | vs. Stephanie Petit | 4-3, Stephanie Petit - skreč | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Zoe Hives | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-5, 6-0 | detail zápasu |