ZÁPAS
23.07.18 | kvalifik. | Greetje Minnen | Luniuska Delgado | 6-1, 6-0 | Porto | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Greetje Minnen | Luniuska Delgado | |
1. podání % | 20/38 (53%) | 33/52 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/20 (85%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/18 (50%) | 4/19 (21%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/52 (62%) | 12/38 (32%) |
Vyhrané body celkem | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Luniuska Delgado | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Luniuska Delgado | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Greetje Minnen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Luniuska Delgado | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Greetje Minnen | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Luniuska Delgado | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Greetje Minnen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Luniuska Delgado | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Luniuska Delgado | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Luniuska Delgado | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Venezuela
21.11.01, 22 Let
21.11.01, 22 Let
Greetje Minnen vs. Luniuska Delgado - Vzájemné zápasy
23.07.18 | kvalifik. | Greetje Minnen | Luniuska Delgado | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Porto | antuka |
Greetje Minnen form & Luniuska Delgado form
Greetje Minnen - poslední zápasy
Madrid - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Naomi Osaka | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
14.04.24 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
15.03.24 semifinále | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 čtvrtfinále | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 kvalifik. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Luniuska Delgado - poslední zápasy
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Stephanie Kent | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 7-5, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.19 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Sonnekus-Williams | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - antuka | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Joanna Garland | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - antuka | ||||
24.01.19 1. kolo | vs. Isabel Adrover Gallego | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Amanda Carreras | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Ana Conde Vendrell | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Lara Marco Mas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
05.08.18 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Greetje Minnen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Marta Gonzalez Ballbe | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Figueira Da - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Lyudmyla Kichenok | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Setubal - tvrdý | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Lisa Sabino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Claudia Gaspar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Andrea Ka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Luisa Pelayo | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Mahak Jain | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Alicia Herrero Linana | 3-6, 1-6 | detail zápasu |