ZÁPAS
03.10.19 | 2. kolo | Giulia Crescenzi | Agustina Chlpac | 6-1, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Giulia Crescenzi | Agustina Chlpac | |
1. podání % | 29/48 (60%) | 32/56 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/29 (62%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 32/56 (57%) | 19/48 (40%) |
Vyhrané body celkem | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Giulia Crescenzi | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Agustina Chlpac | |
0-0 | ||
Giulia Crescenzi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40 | ||
Giulia Crescenzi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Giulia Crescenzi | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Giulia Crescenzi | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Giulia Crescenzi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Giulia Crescenzi | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Agustina Chlpac | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Giulia Crescenzi vs. Agustina Chlpac - Vzájemné zápasy
03.10.19 | 2. kolo | Giulia Crescenzi | Agustina Chlpac | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Giulia Crescenzi form & Agustina Chlpac form
Giulia Crescenzi - poslední zápasy
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Agustina Chlpac - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 7-61, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-4, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-74, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Elena Grekul | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Patricia Ioana Istrate | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detail zápasu |