ZÁPAS
18.04.19 | 2. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Ines Ibbou | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Eliessa Vanlangendonck | Ines Ibbou | |
1. podání % | 42/50 (84%) | 40/45 (89%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/42 (76%) | 20/40 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/8 (38%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/45 (53%) | 15/50 (30%) |
Vyhrané body celkem | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ines Ibbou | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Ines Ibbou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ines Ibbou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eliessa Vanlangendonck vs. Ines Ibbou - Vzájemné zápasy
18.04.19 | 2. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Ines Ibbou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Eliessa Vanlangendonck form & Ines Ibbou form
Eliessa Vanlangendonck - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.24 čtvrtfinále | vs. Dayeon Back | 7-5, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo | vs. Sara Daavettila | 6-1, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.24 semifinále | vs. Jenny Lim | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Marie Villet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Jessica Failla | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - skreč | detail zápasu |
Ines Ibbou - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.24 2. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-71, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |