Rumunsko
17.02.97, 27 Let
17.02.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
15.08.00, 23 Let
15.08.00, 23 Let
Andreia Beberechi vs. Diana Maria Mihail - Vzájemné zápasy
13.09.17 | 1. kolo | Diana Maria Mihail | Andreia Beberechi | 7-63, 6-4 | detail zápasu | Cairo | antuka |
Andreia Beberechi form & Diana Maria Mihail form
Andreia Beberechi - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
13.10.19 kvalifik. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - skreč | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Lorin Tilipman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Malai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - skreč | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Irina Kuzmina | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Lotta Heiskanen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Saara Orav | 7-5, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Jekaterina Sagejeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.07.18 kvalifik. | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - skreč | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Diana Maria Mihail - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Sati Aubakirova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | detail zápasu |