INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Cristina Ene vs. Daria Frayman - Vzájemné zápasy
14.10.18 | 1. kolo kval. | Daria Frayman | Cristina Ene | 6-0, 1-6, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Cristina Ene form & Daria Frayman form
Cristina Ene - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.19 čtvrtfinále | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.19 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.19 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Daria Frayman - poslední zápasy
W50 Lopota - tvrdý | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Dement | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Yujin Kim | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Weronika Ewald | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 4-1, Katarina Kuzmova - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Laura Galdano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Anna Siskova | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Sandy Marti | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Vlada Zvereva | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Caroline Werner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Lara Pfeifer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Amira Bargaoui | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
12.08.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.23 semifinále | vs. Kristiana Sidorova | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Sukhotina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Natali Jaiani | 6-2, 6-1 | detail zápasu |