ZÁPAS
08.04.19 | 1. kolo kval. | Adrienn Nagy | Cristina Ene | 4-6, 6-1, 11-9 | W25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Adrienn Nagy vs. Cristina Ene - Vzájemné zápasy
08.04.19 | 1. kolo kval. | Adrienn Nagy | Cristina Ene | 4-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
Adrienn Nagy form & Cristina Ene form
Adrienn Nagy - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Dunja Maric | - | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Cristina Ene - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.19 čtvrtfinále | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.19 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.19 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu |