ZÁPAS
26.06.19 | 1. kolo | Astrid Wanja Brune Olsen | Annick Melgers | 6-1, 6-1 | W15 Alkmaar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Astrid Wanja Brune Olsen | Annick Melgers | |
1. podání % | 28/42 (67%) | 19/43 (44%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/28 (64%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/14 (57%) | 4/24 (17%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/43 (72%) | 16/42 (38%) |
Vyhrané body celkem | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Annick Melgers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Annick Melgers | |
0-0 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 4-1 | |
5-1 | Annick Melgers | |
6-1 |
2 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40 | ||
1-0 | Annick Melgers | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Annick Melgers | |
0-0 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 3-1 | |
4-1 | Annick Melgers | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
01.05.99, 25 Let
12 052 $
01.05.99, 25 Let
12 052 $
Astrid Wanja Brune Olsen vs. Annick Melgers - Vzájemné zápasy
26.06.19 | 1. kolo | Astrid Wanja Brune Olsen | Annick Melgers | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Alkmaar | antuka |
Astrid Wanja Brune Olsen form & Annick Melgers form
Astrid Wanja Brune Olsen - poslední zápasy
W15 Champaign - tvrdý | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Xinyu Cai | 1-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Katriin Saar | 6-2, 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Julieta Honrubia Andrino | - | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Jenna Defalco | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauren Bishop | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Nellie Taraba Wallberg | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Liga Dekmeijere | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
29.08.21 finále | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.21 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.21 čtvrtfinále | vs. Nina Radovanovic | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Julie Gervais | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikoline Gullacksen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.21 semifinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Oona Orpana | 7-66, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Emily Welker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-70 | detail zápasu |
Annick Melgers - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Bente Spee | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-71, - Annick Melgers - skreč | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-66, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Marion Viertler | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Diana Chehoudi | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
05.08.19 kvalifik. | vs. Mylene Halemai | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Marina Yudanov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Clara Tauson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu |