ZÁPAS
28.10.20 | 1. kolo | Angela Fita Boluda | Olga Saez Larra | 7-66, 6-1 | W15 Platja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Angela Fita Boluda | Olga Saez Larra | |
1. podání % | 46/64 (72%) | 30/55 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/46 (72%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/18 (44%) | 16/25 (64%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/55 (45%) | 23/64 (36%) |
Vyhrané body celkem | 66/119 (55%) | 53/119 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Angela Fita Boluda | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Angela Fita Boluda | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Angela Fita Boluda | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Angela Fita Boluda | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Olga Saez Larra | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
0-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Angela Fita Boluda | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Angela Fita Boluda vs. Olga Saez Larra - Vzájemné zápasy
28.10.20 | 1. kolo | Angela Fita Boluda | Olga Saez Larra | 7-66, 6-1 | detail zápasu | W15 Platja | antuka |
Angela Fita Boluda form & Olga Saez Larra form
Angela Fita Boluda - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
11.11.23 finále | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.23 semifinále | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu |
Olga Saez Larra - poslední zápasy
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
02.07.21 čtvrtfinále | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
10.05.21 kvalifik. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.21 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | detail zápasu |