USA
21.05.90, 33 Let
21 039 $
21.05.90, 33 Let
21 039 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ty Trombetta vs. Sem Verbeek - Vzájemné zápasy
19.09.16 | kvalifik. | Ty Trombetta | Sem Verbeek | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | USA F29 | tvrdý |
Ty Trombetta form & Sem Verbeek form
Ty Trombetta - poslední zápasy
USA F5 - antuka | ||||
22.01.18 kvalifik. | vs. David Volfson | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Boris Kozlov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.18 | vs. William Priddy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
USA F4 - antuka | ||||
15.01.18 2. kolo kval. | vs. Evan Bynoe | 6-3, 3-6, 0-5, - Ty Trombetta - skreč | detail zápasu | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.01.18 | vs. Gabriel Daldegan Ferreira | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
04.05.17 2. kolo | vs. Isaiah Strode | 6-2, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.05.17 1. kolo | vs. Jonathan Chang | 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Nils Heimer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Mark Whitehouse | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.17 | vs. Dainius Drukteinis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Isaac Eck | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
USA F15 - antuka | ||||
27.04.17 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.17 1. kolo | vs. Arthur Surreaux | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.17 | vs. Oscar Beich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Robert Beer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Kurt Thein | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Richard Torres | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
USA F14 - antuka | ||||
20.04.17 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.04.17 1. kolo | vs. Jordi Mas De Ugarte | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
USA F9 - antuka | ||||
27.02.17 | vs. Ray Ho | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Collin Johns | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Vinicius Feijao Nogueira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
USA F8 - antuka | ||||
20.02.17 | vs. Ansel Bivens | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Karl Poling | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Julian Bradley | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
20.02.17 kvalifik. | vs. Alex Blumenberg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F3 - antuka | ||||
11.01.17 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Costa Rica - tvrdý | ||||
09.11.16 2. kolo | vs. Jose Olivares | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Sem Verbeek - poslední zápasy
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
27.08.20 2. kolo | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - skreč | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.20 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.19 2. kolo | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Aptos Challenger - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | detail zápasu |