ZÁPAS
29.06.21 | 1. kolo | Gastao Elias | Sem Verbeek | 6-77, 6-4, 6-1 | Porto Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Gastao Elias | Sem Verbeek | |
1. podání % | 50/94 (53%) | 67/107 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/50 (80%) | 43/67 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 24/44 (55%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 45/107 (42%) | 30/94 (32%) |
Vyhrané body celkem | 109/201 (54%) | 92/201 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gastao Elias | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gastao Elias | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gastao Elias | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gastao Elias | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gastao Elias | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gastao Elias | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Sem Verbeek | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8 | ||
Gastao Elias | (7) | |
0-0 | ||
6-77 |
2 | ||
Gastao Elias | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gastao Elias | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gastao Elias | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gastao Elias | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gastao Elias | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Gastao Elias | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gastao Elias | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gastao Elias | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gastao Elias | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gastao Elias vs. Sem Verbeek - Vzájemné zápasy
29.06.21 | 1. kolo | Gastao Elias | Sem Verbeek | 6-77, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Porto Challenger | tvrdý |
Gastao Elias form & Sem Verbeek form
Gastao Elias - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Gabriel Debru | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 7-64, 5-7, 4-3, Naoki Nakagawa - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Hady Habib | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Steven Diez | 4-6, 0-4, - Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Billy Harris | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 3-6, 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Yanki Erel | 1-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Ethan Quinn | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 finále | vs. Maks Kasnikowski | 6-71, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Jaime Faria | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Max Houkes | 1-6, 0-2, - Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 3-6, 6-4, 0-4, - Gastao Elias - skreč | detail zápasu |
Sem Verbeek - poslední zápasy
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
27.08.20 2. kolo | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - skreč | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.20 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.19 2. kolo | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Aptos Challenger - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | detail zápasu |