JAR
23.05.99, 24 Let
23.05.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
18.02.00, 24 Let
18.02.00, 24 Let
Rikhardt Bierman vs. Roee Benya - Vzájemné zápasy
26.08.19 | kvalifik. | Rikhardt Bierman | Roee Benya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Kiryat | tvrdý |
29.07.19 | 1. kolo kval. | Rikhardt Bierman | Roee Benya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Roehampton | tvrdý |
Rikhardt Bierman form & Roee Benya form
Rikhardt Bierman - poslední zápasy
M15 Santo - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Charles Force | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Federico Infante Santana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 5-7, 7-67, 5-10 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francisco Cabral | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ricardo Brancal | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Mikal Statham | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Zandrix Acob | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Rodolfo Villavicencio Castro | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Anas Abdelouahid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Matias Pomar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Noah Schachter | 0-6, 0-3, - Rikhardt Bierman - skreč | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Ashwin Ryan Sharma | - | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo kval. | vs. Filip Ambrozy | 3-6, 6-2, 10-1 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Sacha Modica | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 kvalifik. | vs. Egill Sigurdsson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. George Houghton | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. James Mitchell | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Roee Benya - poslední zápasy
M25 Afula - tvrdý | ||||
11.11.21 čtvrtfinále | vs. Filip Peliwo | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.21 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Charles Minc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Yoni Bidny | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Schwartz | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Robertas Vrzesinski | 4-6, 7-63, 12-10 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Niv | 7-67, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Cosmin Ontica | 7-66, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-2, 6-1 | detail zápasu |