ZÁPAS
10.11.21 | 2. kolo | Roee Benya | Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | M25 Afula | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Roee Benya | Ron Ellouck | |
1. podání % | 63/83 (76%) | 32/65 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 46/63 (73%) | 27/32 (84%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 18/33 (55%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 20/65 (31%) | 27/83 (33%) |
Vyhrané body celkem | 76/148 (51%) | 72/148 (49%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Roee Benya | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ron Ellouck | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Roee Benya | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ron Ellouck | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Roee Benya | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ron Ellouck | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Roee Benya | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ron Ellouck | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roee Benya | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Ron Ellouck | |
0-0, 0-15 | ||
Roee Benya | 5-5 | |
0-0, 0-40[BP], 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Ron Ellouck | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Roee Benya | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Ron Ellouck | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Roee Benya | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ron Ellouck | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Roee Benya | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-2 | Ron Ellouck | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40 | ||
Roee Benya | 2-3 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ron Ellouck | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Roee Benya | 3-4 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Ron Ellouck | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Roee Benya | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-4 |
Izrael
18.02.00, 24 Let
18.02.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
15.11.04, 19 Let
15.11.04, 19 Let
Roee Benya vs. Ron Ellouck - Vzájemné zápasy
10.11.21 | 2. kolo | Roee Benya | Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | detail zápasu | M25 Afula | tvrdý |
Roee Benya form & Ron Ellouck form
Roee Benya - poslední zápasy
M25 Afula - tvrdý | ||||
11.11.21 čtvrtfinále | vs. Filip Peliwo | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.21 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Charles Minc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Yoni Bidny | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Schwartz | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Robertas Vrzesinski | 4-6, 7-63, 12-10 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Niv | 7-67, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Cosmin Ontica | 7-66, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Ron Ellouck - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 6-77, 6-71 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Mihai Alexandru Coman | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Borgsved | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexandros Skorilas | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 4-6, 7-67 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 6-1, 4-1, Alexander Brown - skreč | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Tasos Taiganides | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Pavel Verbin | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Alejandro Arcila | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Kostka | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martijn Molenkamp | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Stefan Peter Hampe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Tom Chapman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Filip Peliwo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Filip Peliwo | 4-6, 2-6 | detail zápasu |