ZÁPAS
02.11.17 | 2. kolo | Petr Michnev | Yanais Laurent | 6-3, 6-1 | Czech Republic | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Petr Michnev | Yanais Laurent | |
1. podání % | 22/40 (55%) | 26/41 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/22 (91%) | 16/26 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/18 (67%) | 2/15 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 23/41 (56%) | 8/40 (20%) |
Vyhrané body celkem | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Petr Michnev vs. Yanais Laurent - Vzájemné zápasy
30.11.17 | 2. kolo | Petr Michnev | Yanais Laurent | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | tvrdý I. |
02.11.17 | 2. kolo | Petr Michnev | Yanais Laurent | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Czech Republic | tvrdý I. |
Petr Michnev form & Yanais Laurent form
Petr Michnev - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Yanais Laurent - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.04.21 kvalifik. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Stylianos Poutis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Ragazzi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-66, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Maikel De Boes | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ahmed Borai | 3-6, 7-67, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.21 čtvrtfinále | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.21 2. kolo | vs. Natan Rodrigues | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Julien Penzlin | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Antonio Campo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Savva Polukhin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Antonio Campo | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Stuart Parker | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 0-1, - Yanais Laurent - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.21 kvalifik. | vs. Constant De La Bassetiere | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.20 kvalifik. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
13.12.20 2. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 4-6 | detail zápasu |