ZÁPAS
10.05.21 | 2. kolo kval. | Petr Michnev | Roman Postolka | 6-3, 6-2 | M25 Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
07.04.99, 24 Let
07.04.99, 24 Let
Petr Michnev vs. Roman Postolka - Vzájemné zápasy
10.05.21 | 2. kolo kval. | Petr Michnev | Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M25 Prague | antuka |
Petr Michnev form & Roman Postolka form
Petr Michnev - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Roman Postolka - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Jan Hrazdil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Andrea Bolla | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Stefano Reitano | 1-6, 6-2, 14-16 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Vavassori | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Silvio Mencaglia | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Tomas Vaise | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Peter Nad | 6-3, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 7-5, 3-2, Samuel Puskar - skreč | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Shu Matsuoka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Dylan Dietrich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Jenicek | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | detail zápasu |