ZÁPAS
11.09.17 | 1. kolo kval. | Nicholas Shamma | Jakob Schnaitter | 2-6, 7-65, 6-4 | USA F30 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
USA
07.10.96, 27 Let
07.10.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nicholas Shamma vs. Jakob Schnaitter - Vzájemné zápasy
11.09.17 | 1. kolo kval. | Nicholas Shamma | Jakob Schnaitter | 2-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | USA F30 | tvrdý |
Nicholas Shamma form & Jakob Schnaitter form
Nicholas Shamma - poslední zápasy
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Cameron Green | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Skyler Butts | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Yuki Ikeda | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Mauricio Echazu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Jordan Parker | 6-3, 0-6, 1-4, - Nicholas Shamma - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Mauricio Astorga | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Hank Hill | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Joao Victor Ortega | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Alan Postay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Tanner K Smith | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Nikolay Sysoev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Erick Sanchez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Christopher Papa | 6-3, 1-4, Christopher Papa - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 5-5, - Nicholas Shamma - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Connor Farren | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Kento Tagashira | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Jordan Parker | 3-6, 0-1 | detail zápasu |
Jakob Schnaitter - poslední zápasy
Split Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Leo Borg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Albert Saar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Tristan Nitschke | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yannik Kelm | 6-4, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Max Hans Rehberg | 6-72, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Arthur Nagel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Lasse Poertner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Dominik Boehler | 5-1, Dominik Boehler - skreč | detail zápasu |