ZÁPAS
16.09.19 | 2. kolo kval. | Laurin Aerne | Nicholas Shamma | 6-4, 7-5 | M15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Švajčiarsko
18.01.99, 25 Let
18.01.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
07.10.96, 27 Let
07.10.96, 27 Let
Laurin Aerne vs. Nicholas Shamma - Vzájemné zápasy
17.11.19 | 1. kolo kval. | Laurin Aerne | Nicholas Shamma | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M15 Cancun | tvrdý |
16.09.19 | 2. kolo kval. | Laurin Aerne | Nicholas Shamma | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M15 Cancun | tvrdý |
Laurin Aerne form & Nicholas Shamma form
Laurin Aerne - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Younes Jenkins | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 2-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 1-6, 7-63, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matthieu Chambonniere | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Mischa Lanz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Neuhaus | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. John Sperle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 6-4, 0-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Felix Einig | 4-6, 7-61, 7-10 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 7-5, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Bern - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Constantin Frantzen | 6-3, 6-71, 10-12 | detail zápasu |
Nicholas Shamma - poslední zápasy
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Cameron Green | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Skyler Butts | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Yuki Ikeda | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Mauricio Echazu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Jordan Parker | 6-3, 0-6, 1-4, - Nicholas Shamma - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Mauricio Astorga | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Hank Hill | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Alan Postay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Joao Victor Ortega | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Tanner K Smith | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Nikolay Sysoev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Erick Sanchez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Christopher Papa | 6-3, 1-4, Christopher Papa - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 5-5, - Nicholas Shamma - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Connor Farren | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Kento Tagashira | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Jordan Parker | 3-6, 0-1 | detail zápasu |