ZÁPAS
14.04.18 | 1. kolo kval. | Maxim Ratniuk | Sami Ben Abdennibi | 6-0, 6-1 | Turkey F15 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
24.03.01, 23 Let
24.03.01, 23 Let
Maxim Ratniuk vs. Sami Ben Abdennibi - Vzájemné zápasy
14.04.18 | 1. kolo kval. | Maxim Ratniuk | Sami Ben Abdennibi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Turkey F15 | antuka |
Maxim Ratniuk form & Sami Ben Abdennibi form
Maxim Ratniuk - poslední zápasy
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - skreč | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Sami Ben Abdennibi - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.24 kvalifik. | vs. Leonardo Malgaroli | 1-6, 3-3, - Sami Ben Abdennibi - skreč | detail zápasu | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Andre Nemeth | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Howard | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Nitschke | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Dinko Dinev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Anthony Genov | 1-6, 0-2, - Sami Ben Abdennibi - skreč | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Dinko Dinev | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Deniz Temel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Alp Horoz | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Pengyu Lu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Ferdinand Kloesters | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 7-64, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 5-7, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jose Manuel Sastron Sastron | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Simon Knezevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Komnenic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 2-6 | detail zápasu |