M15 St. Petersburg 2021 live score, live výsledky

M15 St. Petersburg live, $15K

muži dvouhra tvrdý I. Russia M15 St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
18.04.21
finále
Yanki Erel 2 6 6
Savriyan Danilov 0 1 4
17.04.21
semifinále
Yanki Erel 2 7 6
Matic Spec 0 65 2
17.04.21
semifinále
Savriyan Danilov 2 6 6
Naoki Tajima 0 4 2
16.04.21
čtvrtfinále
Matic Spec 2 6 6
Alexey Zakharov 0 2 4
16.04.21
čtvrtfinále
Naoki Tajima 1 7 2
Evgeny Tyurnev skreč 0 5 0
16.04.21
čtvrtfinále
Yanki Erel 2 6 6
Sarp Agabigun 0 4 1
16.04.21
čtvrtfinále
Savriyan Danilov 2 6 6
Marat Sharipov (RUS) 0 4 4
15.04.21
2. kolo
Matic Spec 2 7 4 6
Jakub Paul 1 63 6 3
15.04.21
2. kolo
Sarp Agabigun 2 5 6 6
Konstantin Kravchuk 1 7 2 3
15.04.21
2. kolo
Evgeny Tyurnev 2 6 6
Petr Bar Biryukov 0 1 1
15.04.21
2. kolo
Naoki Tajima 2 7 6
Marat Deviatiarov 0 65 3
15.04.21
2. kolo
Yanki Erel 2 6 7
Patrik Rikl 0 3 5
15.04.21
2. kolo
Alexey Zakharov 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 4 4
15.04.21
2. kolo
Savriyan Danilov 2 6 6
Matvey Minin 0 3 1
15.04.21
2. kolo
Marat Sharipov (RUS) 2 6 6
Daniil Glinka 0 2 3
13.04.21
1. kolo
Sarp Agabigun 2 7 6
Timur Kiuamov 0 66 4
13.04.21
1. kolo
Evgeny Tyurnev 2 6 6
Alexander Igoshin 0 2 4
13.04.21
1. kolo
Patrik Rikl 2 6 6
Aristarkh Safonov 0 4 2
13.04.21
1. kolo
Matvey Minin 2 6 6 6
Boris Pokotilov 1 4 76 3
13.04.21
1. kolo
Jakub Paul 2 7 6
Simon Freund 0 62 0
13.04.21
1. kolo
Savriyan Danilov 2 6 6
Daniil Golubev 0 2 1
13.04.21
1. kolo
Marat Sharipov (RUS) 2 6 6
Mikolaj Lorens 0 3 4
13.04.21
1. kolo
Petr Bar Biryukov 2 6 6
Kirill Saplin 0 4 1
14.04.21
1. kolo
Konstantin Kravchuk 2 4 6 6
Illya Beloborodko 1 6 3 2
14.04.21
1. kolo
Marat Deviatiarov 2 6 7 7
Maxim Ratniuk 1 72 62 60
14.04.21
1. kolo
Matic Spec 2 6 6
Alafia Ayeni 0 3 4
14.04.21
1. kolo
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6 6
Vladimir Ivanov 1 1 71 2
14.04.21
1. kolo
Daniil Glinka 2 6 6
Jan Satral 0 4 2
14.04.21
1. kolo
Naoki Tajima 2 6 6
Alexander Wolfschmidt 0 1 2
14.04.21
1. kolo
Yanki Erel 2 7 7
Alexander Cozbinov 0 65 62
14.04.21
1. kolo
Alexey Zakharov 2 6 1 6
Egor Noskin 1 2 6 2
12.04.21
kvalifik.
Matic Spec 2 6 6
Daniel Ibragimov 0 1 1
12.04.21
kvalifik.
Sarp Agabigun 2 6 6
Dominik Recek 0 4 2
12.04.21
kvalifik.
Timur Kiuamov 2 6 6
Victor Ernaelsteen 0 2 2
12.04.21
kvalifik.
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Pavel Shchaya-Zubrov 0 0 3
12.04.21
kvalifik.
Alafia Ayeni 2 6 1 10
Martin Borisiouk 1 4 6 8
12.04.21
kvalifik.
Daniil Glinka 2 7 7
Alexander Zgirovsky 0 62 64
12.04.21
kvalifik.
Matvey Minin 2 7 6
Stepan Pecak 0 5 3
12.04.21
kvalifik.
Egor Noskin 2 6 6
Aliaksandr Liaonenka 0 4 2
11.04.21
1. kolo kval.
Matic Spec 2 6 6
Maksim Starostin 0 3 2
11.04.21
1. kolo kval.
Sarp Agabigun 2 6 6
Mert Alkaya 0 4 3
11.04.21
1. kolo kval.
Timur Kiuamov 2 6 6
Iznaur Akhmaev 0 1 0
11.04.21
1. kolo kval.
Dominik Recek 2 7 6
Evgeny Philippov 0 5 3
11.04.21
1. kolo kval.
Pavel Shchaya-Zubrov 2 6 4 11
Alexandr Binda 1 4 6 9
11.04.21
1. kolo kval.
Constantin Bittoun Kouzmine 1 6 5
Igor Trunov skreč 0 2 0
11.04.21
1. kolo kval.
Aliaksandr Liaonenka 2 6 6
Maxim Krapivin 0 3 3
11.04.21
1. kolo kval.
Alexander Zgirovsky 2 4 6 10
Leonid Sheyngezikht 1 6 4 4
11.04.21
1. kolo kval.
Alafia Ayeni 2 6 6
Semen Voronin 0 4 3
11.04.21
1. kolo kval.
Martin Borisiouk 2 7 6
Sergey Bolotov 0 5 2
11.04.21
1. kolo kval.
Daniil Glinka 2 6 6
Alexander Stepin 0 4 3
11.04.21
1. kolo kval.
Matvey Minin 2 6 6
Egor Novikov 0 2 4
11.04.21
1. kolo kval.
Victor Ernaelsteen 2 6 7
Sergei Pogosian 0 3 5
11.04.21
1. kolo kval.
Egor Noskin 2 6 6
Pavel Verbin 0 3 2
11.04.21
1. kolo kval.
Stepan Pecak 2 6 6
Glenn Smits 0 3 1
11.04.21
1. kolo kval.
Daniel Ibragimov 2 4 6 10
Yannik Steinegger 1 6 4 7
muži čtyřhra tvrdý I. Russia M15 St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
17.04.21
finále
Alexander Cozbinov/Simon Freund 2 7 2 10
Naoki Tajima/Alexey Zakharov 1 65 6 6
16.04.21
semifinále
Alexander Cozbinov/Simon Freund 2 4 6 11
Jakub Paul/Yannik Steinegger 1 6 3 9
16.04.21
semifinále
Naoki Tajima/Alexey Zakharov 2 3 6 11
Stepan Pecak/Jan Satral 1 6 2 9
15.04.21
čtvrtfinále
Jakub Paul/Yannik Steinegger 2 6 4 10
Martin Borisiouk/Aliaksandr Liaonenka 1 3 6 7
15.04.21
čtvrtfinále
Stepan Pecak/Jan Satral 2 6 6
Daniil Golubev/Evgeny Tyurnev 0 4 1
15.04.21
čtvrtfinále
Alexander Cozbinov/Simon Freund 2 6 3 10
Marat Deviatiarov/Alexander Igoshin 1 2 6 6
15.04.21
čtvrtfinále
Naoki Tajima/Alexey Zakharov 2 2 6 13
Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 1 6 3 11
13.04.21
1. kolo
Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 2 7 6
Petr Bar Biryukov/Egor Novikov 0 5 4
13.04.21
1. kolo
Stepan Pecak/Jan Satral 2 6 7
Daniil Glinka/Egor Noskin 0 4 5
13.04.21
1. kolo
Alexander Cozbinov/Simon Freund 2 7 6
Pavel Shchaya-Zubrov/Leonid Sheyngezikht 0 63 2
13.04.21
1. kolo
Naoki Tajima/Alexey Zakharov 2 7 3 10
Tuna Altuna/Konstantin Kravchuk 1 5 6 4
14.04.21
1. kolo
Marat Deviatiarov/Alexander Igoshin 1 w/o
Mert Alkaya/Yanki Erel 0
14.04.21
1. kolo
Jakub Paul/Yannik Steinegger 2 6 6
Mikhail Balmashev/Kirill Saplin 0 0 0
14.04.21
1. kolo
Martin Borisiouk/Aliaksandr Liaonenka 2 6 6
Timur Kiuamov/Boris Pokotilov 0 3 4
14.04.21
1. kolo
Daniil Golubev/Evgeny Tyurnev 2 0 7 12
Alafia Ayeni/Constantin Bittoun Kouzmine 1 6 65 10
<