ZÁPAS
29.07.19 | 1. kolo kval. | Johannus Monday | Petar Pjevcevic | 6-2, 7-5 | M25 Roehampton | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Johannus Monday | Petar Pjevcevic | |
1. podání % | 46/67 (69%) | 31/64 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/46 (70%) | 20/31 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/21 (43%) | 11/33 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 33/64 (52%) | 26/67 (39%) |
Vyhrané body celkem | 74/131 (56%) | 57/131 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Petar Pjevcevic | |
0-0, 30-40 | ||
Johannus Monday | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Petar Pjevcevic | |
Johannus Monday | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Petar Pjevcevic | |
0-0 | ||
Johannus Monday | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Petar Pjevcevic | |
0-0 | ||
Johannus Monday | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Petar Pjevcevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Johannus Monday | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Petar Pjevcevic | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Johannus Monday | 0-3 | |
0-0 | ||
0-4 | Petar Pjevcevic | |
0-0, 0-30 | ||
Johannus Monday | 0-5 | |
0-0 | ||
1-5 | Petar Pjevcevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Johannus Monday | 2-5 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Petar Pjevcevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Johannus Monday | 4-5 | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
5-5 | Petar Pjevcevic | |
0-0, 15-0 | ||
Johannus Monday | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
07.07.95, 28 Let
07.07.95, 28 Let
Johannus Monday vs. Petar Pjevcevic - Vzájemné zápasy
29.07.19 | 1. kolo kval. | Johannus Monday | Petar Pjevcevic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M25 Roehampton | tvrdý |
Johannus Monday form & Petar Pjevcevic form
Johannus Monday - poslední zápasy
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-2, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alex Martinez | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 7-65, 6-72 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Fery | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. William Jansen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Henry Searle | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
21.07.23 semifinále | vs. Luke Saville | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
20.07.23 čtvrtfinále | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Devin Badenhorst | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Finn Murgett | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 2-2, - Johannus Monday - skreč | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Radu Albot | 6-3, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Mili Poljicak | 3-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. James McCabe | 6-713, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
12.10.22 2. kolo | vs. Ben Jones | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.22 semifinále | vs. Karl Friberg | 6-78, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.22 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Petar Pjevcevic - poslední zápasy
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timo Legout | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Opatija - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Rovinj - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Porec - antuka | ||||
08.03.22 kvalifik. | vs. Matthias Uwe Kask | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Tino Kovacic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Kristof Minarik | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Danilo Ilic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Aleksa Mardjonovic | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Bozo Barun | 4-6, 6-0, 11-9 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Milan Macura | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Michal Novansky | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Aziz Kijametovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Hugo Pontico | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Aleksa Bucan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
11.09.20 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.20 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Koray Kirci | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu |