ZÁPAS
20.07.18 | čtvrtfinále | Go Soeda | Maximilian Neuchrist | 7-63, 6-3 | Gatineau Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Go Soeda | Maximilian Neuchrist | |
1. podání % | 34/59 (58%) | 52/89 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/34 (85%) | 32/52 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/25 (72%) | 21/37 (57%) |
Vyhrané break-bally | 2/10 (20%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/89 (40%) | 12/59 (20%) |
Vyhrané body celkem | 83/148 (56%) | 65/148 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 2 | 9 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Go Soeda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Maximilian Neuchrist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Maximilian Neuchrist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Maximilian Neuchrist | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Go Soeda | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Maximilian Neuchrist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Maximilian Neuchrist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Maximilian Neuchrist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Maximilian Neuchrist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Maximilian Neuchrist | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Maximilian Neuchrist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Maximilian Neuchrist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Maximilian Neuchrist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Go Soeda vs. Maximilian Neuchrist - Vzájemné zápasy
09.05.22 | kvalifik. | Maximilian Neuchrist | Go Soeda | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Zagreb Challenger | antuka |
20.07.18 | čtvrtfinále | Go Soeda | Maximilian Neuchrist | 7-63, 6-3 | detail zápasu | Gatineau Challenger | tvrdý |
Go Soeda form & Maximilian Neuchrist form
Go Soeda - poslední zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zagreb Challenger - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
11.03.22 semifinále | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.22 čtvrtfinále | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.22 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.22 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.22 2. kolo | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.21 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.21 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
08.11.21 1. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | detail zápasu |
Maximilian Neuchrist - poslední zápasy
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. August Holmgren | 2-6, - Maximilian Neuchrist - skreč | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 6-75, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eriksson | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Gauthier Onclin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Janvier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 7-66, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu |