ZÁPAS
21.06.18 | čtvrtfinále | Or Ram-Harel | Alon Elia | 6-3, 6-1 | Israel F10 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Or Ram-Harel | Alon Elia | |
1. podání % | 37/60 (62%) | 29/44 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/37 (65%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/23 (48%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 28/44 (64%) | 25/60 (42%) |
Vyhrané body celkem | 63/104 (61%) | 41/104 (39%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alon Elia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Or Ram-Harel | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Alon Elia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Or Ram-Harel | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alon Elia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Or Ram-Harel | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Alon Elia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Or Ram-Harel | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Alon Elia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Or Ram-Harel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Or Ram-Harel | 1-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Or Ram-Harel | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alon Elia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Or Ram-Harel | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alon Elia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Or Ram-Harel | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Or Ram-Harel vs. Alon Elia - Vzájemné zápasy
26.03.19 | 1. kolo | Alon Elia | Or Ram-Harel | 4-0, Alon Elia - skreč | detail zápasu | M15 Tel | tvrdý |
21.06.18 | čtvrtfinále | Or Ram-Harel | Alon Elia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Israel F10 | tvrdý |
Or Ram-Harel form & Alon Elia form
Or Ram-Harel - poslední zápasy
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
26.01.19 semifinále | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.19 čtvrtfinále | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
08.11.18 čtvrtfinále | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
23.06.18 finále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.18 semifinále | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.18 čtvrtfinále | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
15.06.18 semifinále | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.18 čtvrtfinále | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu |
Alon Elia - poslední zápasy
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Timothy Gray | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mark Bogdanov | 7-5, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Raz Haviv | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Sam Baldwin | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Niv Zuckerman | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Joshua Paris | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Asaf Friedler | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Sahar Simon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Shay Bar Menahem | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Amit Shamash | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Amit Shahar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kfar - tvrdý | ||||
05.08.22 semifinále | vs. Sahar Simon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.22 čtvrtfinále | vs. Menelaos Efstathiou | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.22 2. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Joshua Luck | 4-6, 0-4, - Alon Elia - skreč | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Edan Leshem | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Jonathan Baron | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Giles Hussey | 7-63, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-1, 6-4 | detail zápasu |