Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý Australia Burnie Challenger sety 1 2 3 4 5
02.02.18
semifinále
Stephane Robert 2 6 3 6
Yoshihito Nishioka 1 3 6 4
02.02.18
semifinále
Daniel Altmaier 2 6 2 6
Jason Murray Kubler 1 3 6 2
muži dvouhra tvrdý I. USA Dallas Challenger sety 1 2 3 4 5
02.02.18
semifinále
Kei Nishikori 2 6 6
Jason Jung 0 4 4
02.02.18
semifinále
Mackenzie Mcdonald 2 6 6
Denis Kudla 0 4 4
muži dvouhra antuka Austria Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Rubber 1
Gerald Melzer 2 2 7 6
Ilya Ivashka 1 6 5 4
02.02.18
Dominic Thiem 2 6 6
Dzmitry Zhyrmont 0 3 3
muži dvouhra tvrdý Barbados Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Alejandro Gonzalez 2 7 6
Darian King 0 5 3
02.02.18
Rubber 1
Daniel Elahi Galan 2 6 6
Haydn Lewis 0 0 4
muži dvouhra antuka Chile Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Roberto Quiroz 2 6 6 6
Gonzalo Lama 1 3 711 3
02.02.18
Rubber 1
Nicolas Jarry 2 6 6
Ivan Endara 0 2 3
muži dvouhra tvrdý I. China Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Rubber 1
Jose Statham 2 2 6 6
Di Wu 1 6 4 4
02.02.18
Ze Zhang 2 5 6 6
Michael Venus 1 7 1 2
muži dvouhra tvrdý Dominican Republic Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Rubber 1
Jose Hernandez-Fernandez 2 6 4 7
Joao Pedro Sorgi 1 2 6 63
02.02.18
Thiago Moura Monteiro 2 6 7 6
Roberto Cid 1 76 5 2
muži dvouhra tráva Pakistan Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Rubber 1
Aisam Qureshi 2 6 1 7
Soon-Woo Kwon 1 3 6 66
02.02.18
Aqeel Khan 2 4 7 7
Seong Chan Hong 1 6 5 5
muži dvouhra tvrdý JAR Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Dudi Sela 2 6 6 7
Nikala Scholtz 1 1 71 5
02.02.18
Rubber 1
Lloyd Harris 2 7 6
Edan Leshem 0 5 4
muži dvouhra tvrdý I. Ukraine Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Elias Ymer 2 6 6
Artem Smirnov 0 2 3
02.02.18
Rubber 1
Mikael Ymer 2 7 6
Sergiy Stakhovsky 0 66 2
muži dvouhra tvrdý Australia Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Nick Kyrgios 3 6 6 6
Jan-Lennard Struff 0 4 4 4
02.02.18
Rubber 1
Alexander Zverev 3 7 4 4 6 7
Alex De Minaur 2 5 6 6 3 64
muži dvouhra tvrdý I. Belgium Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Rubber 1
Ruben Bemelmans 3 6 4 7 6
Marton Fucsovics 1 4 6 65 3
02.02.18
David Goffin 3 6 6 6
Attila Balazs 0 4 4 0
muži dvouhra antuka Croatia Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Rubber 1
Borna Coric 3 3 6 6 6
Vasek Pospisil 1 6 2 3 2
02.02.18
Denis Shapovalov 3 6 6 6
Viktor Galovic 0 4 4 2
muži dvouhra antuka Spain Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Rubber 1
Albert Ramos-Vinolas 3 6 6 7
Liam Broady 0 3 4 66
02.02.18
Cameron Norrie 3 4 3 6 6 6
Roberto Bautista Agut 2 6 6 3 2 2
muži dvouhra tvrdý I. France Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Richard Gasquet 3 6 7 3 7
Robin Haase 1 4 63 6 5
02.02.18
Rubber 1
Thiemo de Bakker 3 7 6 6
Adrian Mannarino 0 64 3 3
muži dvouhra tvrdý I. Japan Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Rubber 1
Fabio Fognini 3 6 3 4 6 6
Taro Daniel 2 4 6 6 3 2
02.02.18
Yuichi Sugita 3 4 6 6 4 7
Andreas Seppi 2 6 2 4 6 61
muži dvouhra tvrdý I. Kazakhstan Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Mikhail Kukushkin 3 3 6 6 6
Adrian Bodmer 1 6 3 2 3
02.02.18
Rubber 1
Dmitry Popko 3 6 7 3 7
Henri Laaksonen 1 2 67 6 5
muži dvouhra antuka Serbia Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
02.02.18
Rubber 1
Sam Querrey 3 6 6 7 6
Laslo Djere 1 74 2 5 4
02.02.18
John Isner 3 6 6 6 3 7
Dusan Lajovic 2 4 77 3 6 64
muži dvouhra tvrdý Egypt Egypt F3 (Sharm sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Hiroyasu Ehara 2 6 3 6
Alexander Erler 1 2 6 1
02.02.18
čtvrtfinále
Vladyslav Manafov 2 6 2 6
David Poljak 1 2 6 4
02.02.18
čtvrtfinále
Pedro Martinez Portero 2 6 7
Johan Sebastien Tatlot 0 4 611
02.02.18
čtvrtfinále
Marek Gengel 2 7 6
Pablo Vivero Gonzalez 0 63 1
muži dvouhra koberec Germany Germany F3 (Kaarst) sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Igor Sijsling 2 7 7
Boy Westerhof 0 64 5
02.02.18
čtvrtfinále
Sebastien Boltz 2 6 6 6
Robin Kern 1 3 74 3
02.02.18
čtvrtfinále
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Mick Lescure 0 2 2
02.02.18
čtvrtfinále
Marvin Moeller 2 1 6 6
Peter Torebko 1 6 4 2
muži dvouhra tvrdý I. United Kingdom Great Britain F1 sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Matteo Viola 2 7 6
Marcus Willis 0 63 3
02.02.18
čtvrtfinále
Yannick Mertens 2 7 6
Neil Pauffley 0 65 4
02.02.18
čtvrtfinále
Scott Griekspoor 2 6 6
Lloyd Glasspool 0 2 4
02.02.18
čtvrtfinále
Zizou Bergs 2 3 6 7
Maximilian Neuchrist 1 6 3 62
muži dvouhra tvrdý I. France Quimper Challenger sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Alexey Vatutin 2 6 6
Tristan Lamasine 0 2 2
02.02.18
čtvrtfinále
Quentin Halys 2 7 6
Maxime Janvier 0 64 2
02.02.18
čtvrtfinále
Calvin Hemery 2 6 6
Jaume Antoni Munar Clar 0 4 0
02.02.18
čtvrtfinále
Stefanos Tsitsipas 2 4 7 6
Stefano Napolitano 1 6 68 4
muži dvouhra tvrdý Tunisia Tunisia F4 (Jerba) sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Michal Konecny 2 2 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 1 6 3 4
02.02.18
čtvrtfinále
Laurent Lokoli 2 7 7
Mario Vilella Martinez 0 65 64
02.02.18
čtvrtfinále
Jonathan Kanar 2 6 6
Clement Geens 0 1 2
02.02.18
čtvrtfinále
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Leny Mitjana 0 4 1
muži dvouhra antuka Turkey Turkey F4 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Flavio Cipolla 2 6 6
Nino Serdarusic 0 3 3
02.02.18
čtvrtfinále
Ivan Nedelko 2 7 6
Nikita Mashtakov 0 5 3
02.02.18
čtvrtfinále
Enrique Lopez-Perez 2 6 6
Pavel Nejedly 0 3 1
02.02.18
čtvrtfinále
Dragos Dima 2 6 6
Ji Hoon Son 0 0 1
muži dvouhra antuka USA USA F6 (Palm sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Frederico Gil 2 6 7
Jaume Pla Malfeito 0 3 65
02.02.18
čtvrtfinále
Maxime Chazal 2 6 6
Alejandro Gomez 0 2 4
02.02.18
čtvrtfinále
Strong Kirchheimer 2 7 4 6
Florian Lakat 1 62 6 2
02.02.18
čtvrtfinále
Tim Van Rijthoven 2 6 6
Junior A. Ore 0 4 3
ženy dvouhra tvrdý Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Rebecca Marino 1 w/o
Nicoleta Dascalu 0
02.02.18
čtvrtfinále
Despina Papamichail 2 6 5 6
Chisa Hosonuma 1 2 7 0
02.02.18
čtvrtfinále
Cristina Ene 2 7 7
Natalia Vajdova 0 5 5
02.02.18
čtvrtfinále
Anastasia Kulikova 2 2 6 6
Shelby Talcott 1 6 1 3
ženy dvouhra tvrdý Australia Burnie sety 1 2 3 4 5
02.02.18
semifinále
Viktorija Golubic 2 6 6 6
Olivia Rogowska 1 73 0 2
02.02.18
semifinále
Marta Kostyuk 2 4 6 6
Zoe Hives 1 6 2 2
ženy dvouhra tvrdý I. United Kingdom Glasgow sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Georgina Garcia-Perez 2 4 7 6
Ysaline Bonaventure 1 6 5 4
02.02.18
čtvrtfinále
Chloe Paquet 2 6 7
Sara Cakarevic 0 3 5
02.02.18
čtvrtfinále
Paula Badosa Gibert 2 7 3 7
Tereza Smitkova 1 5 6 611
02.02.18
čtvrtfinále
Maia Lumsden 2 2 6 6
Camilla Rosatello 1 6 3 1
ženy dvouhra antuka Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Jelena Simic 2 6 7 6
Cindy Burger 1 74 68 2
02.02.18
čtvrtfinále
Karin Kennel 1 6
Andrea Gamiz skreč 0 2
02.02.18
čtvrtfinále
Sandra Samir 2 7 6
Nika Kukharchuk 0 5 4
02.02.18
čtvrtfinále
Nefisa Berberovic 2 6 6
Natalija Kostic 0 2 3
ženy dvouhra tvrdý I. USA Midland sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Mihaela Buzarnescu 2 7 4 6
Rebecca Peterson 1 65 6 3
02.02.18
čtvrtfinále
Madison Brengle 2 6 6
Evgeniya Rodina 0 1 1
02.02.18
čtvrtfinále
Jennifer Brady 2 6 7
Bianca Vanessa Andreescu 0 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Jamie Loeb 2 6 6
Carol Zhao 0 2 0
ženy dvouhra tvrdý Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Nadja Gilchrist 2 7 6
Ao Gai 0 65 4
02.02.18
čtvrtfinále
Erin Routliffe 2 4 6 7
Helene Scholsen 1 6 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Yexin Ma 2 3 6 6
Shalimar Talbi 1 6 3 1
02.02.18
čtvrtfinále
Kumi So 2 7 4 6
Berfu Cengiz 1 5 6 4
ženy dvouhra tvrdý I. Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Julia Goerges 2 6 6
Elena Rybakina 0 3 3
02.02.18
čtvrtfinále
Petra Kvitova 2 6 6
Jelena Ostapenko 0 0 2
02.02.18
čtvrtfinále
Kristina Mladenovic 2 6 6
Katerina Siniakova 0 4 3
02.02.18
čtvrtfinále
Darya Kasatkina 2 7 6
Caroline Wozniacki 0 62 3
ženy dvouhra tvrdý I. Taipei (CHN) Taipei City sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Sabine Lisicki 2 4 6 6
Monica Niculescu 1 6 4 4
02.02.18
čtvrtfinále
Timea Babos 2 6 6
Magda Linette 0 1 3
02.02.18
čtvrtfinále
Kateryna Kozlova 2 7 6
Yulia Putintseva 0 5 3
02.02.18
čtvrtfinále
Yafan Wang 2 6 6
Eugenie Bouchard 0 4 0
muži čtyřhra tvrdý Australia Burnie Challenger sety 1 2 3 4 5
02.02.18
semifinále
Gerard Granollers/Marcel Granollers 2 6 6
Brydan Klein/Bradley Mousley 0 2 2
02.02.18
semifinále
Evan King/Max Jacob Schnur 2 6 6
Max Purcell/Andrew Whittington 0 4 4
muži čtyřhra tvrdý I. USA Dallas Challenger sety 1 2 3 4 5
02.02.18
semifinále
Jeevan Nedunchezhiyan/Christopher Rungkat 2 6 6
Dennis Novikov/Goncalo Oliveira 0 3 3
02.02.18
semifinále
Leander Paes/Joe Salisbury 2 7 6
Austin Krajicek/Jack Withrow 0 63 4
muži čtyřhra tvrdý I. France Quimper Challenger sety 1 2 3 4 5
02.02.18
semifinále
Ken Skupski/Neal Skupski 2 7 3 10
Romain Arneodo/Hugo Nys 1 62 6 8
02.02.18
semifinále
Sander Gille/Joran Vliegen 2 6 6
Sander Arends/Antonio Sancic 0 1 4
ženy čtyřhra tvrdý I. Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
02.02.18
semifinále
Alla Kudryavtseva/Katarina Srebotnik 2 6 3 11
Raquel Atawo/Anna-Lena Groenefeld 1 4 6 9
ženy čtyřhra tvrdý I. Taipei (CHN) Taipei City sety 1 2 3 4 5
02.02.18
čtvrtfinále
Kai-Chen Chang/Chia-Jung Chuang 2 2 6 11
Lyudmyla Kichenok/Nadiya Kichenok 1 6 4 9
<