ZÁPAS
21.04.21 | 1. kolo | Jonathan Mridha | Mirko Martinez | 6-4, 6-1 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jonathan Mridha | Mirko Martinez | |
1. podání % | 44/57 (77%) | 31/46 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/44 (70%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 9/15 (60%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 22/46 (48%) | 18/57 (32%) |
Vyhrané body celkem | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 7 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jonathan Mridha | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jonathan Mridha | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jonathan Mridha | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jonathan Mridha | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jonathan Mridha | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jonathan Mridha | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jonathan Mridha | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jonathan Mridha | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jonathan Mridha vs. Mirko Martinez - Vzájemné zápasy
21.04.21 | 1. kolo | Jonathan Mridha | Mirko Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Jonathan Mridha form & Mirko Martinez form
Jonathan Mridha - poslední zápasy
M15 Telde - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - skreč | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |
Mirko Martinez - poslední zápasy
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - skreč | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
13.05.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.05.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.05.23 semifinále | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
12.03.23 finále | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.23 čtvrtfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.23 semifinále | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu |