INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Bojana Klincov vs. Zeynep Sonmez - Vzájemné zápasy
29.10.18 | kvalifik. | Zeynep Sonmez | Bojana Klincov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Bojana Klincov form & Zeynep Sonmez form
Bojana Klincov - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
05.03.23 finále | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Zeynep Sonmez - poslední zápasy
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.24 | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.24 | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.24 | vs. Suzan Lamens | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Eva Lys | 6-0, 3-1, Eva Lys - skreč | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.12.23 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu |