ZÁPAS
13.10.19 | 1. kolo kval. | Zeynep Sena Sarioglan | Ivonne Juric | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Turecko
15.01.02, 22 Let
15.01.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
17.12.00, 23 Let
17.12.00, 23 Let
Zeynep Sena Sarioglan vs. Ivonne Juric - Vzájemné zápasy
13.10.19 | 1. kolo kval. | Zeynep Sena Sarioglan | Ivonne Juric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Zeynep Sena Sarioglan form & Ivonne Juric form
Zeynep Sena Sarioglan - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-3, - Zeynep Sena Sarioglan - skreč | detail zápasu | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Olga Evstigneeva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Juric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Anastasia Dimitrijevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Martina Kudelova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Liz Keller | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.11.18 čtvrtfinále | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Cemre Anil | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 7-5, 3-0, Petia Arshinkova - skreč | detail zápasu |
Ivonne Juric - poslední zápasy
W15 Solarino - koberec | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 6-0, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Anastasia Abbagnato | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Khadija Ben Salem | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Garcia Astudillo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yu-Ting Hsieh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Oana Irimescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Neacsu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diane Flament | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Claudia Franze | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 7-65, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Angelina Graovac | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Adele Diana Biba | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
30.09.18 kvalifik. | vs. Cristina Elena Tiglea | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Giulia Brighi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Masarova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Georgina Groth | 6-2, 6-1 | detail zápasu |