INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lisa Ponomar vs. Yasmine Mansouri - Vzájemné zápasy
03.11.17 | čtvrtfinále | Yasmine Mansouri | Lisa Ponomar | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Lisa Ponomar form & Yasmine Mansouri form
Lisa Ponomar - poslední zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.20 čtvrtfinále | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.20 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.20 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.20 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Yasmine Mansouri - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Julie Armingol | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pehal Kharadkar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Marie Villet | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu |