ZÁPAS
16.11.15 | 1. kolo kval. | Yana Morderger | Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-2 | Zawada | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
14.01.00, 24 Let
14.01.00, 24 Let
Yana Morderger vs. Karolina Jaskiewicz - Vzájemné zápasy
03.06.18 | 1. kolo kval. | Yana Morderger | Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Stare Splavy | antuka |
16.11.15 | 1. kolo kval. | Yana Morderger | Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Zawada | koberec |
Yana Morderger form & Karolina Jaskiewicz form
Yana Morderger - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Noelia Manta | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Helena Muzinic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Karolina Jaskiewicz - poslední zápasy
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.21 kvalifik. | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.07.20 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | detail zápasu |